Коломойський: кандидатські переваги на виборах-2019

Currenttime.tv

В інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону бізнесмен і екс-голова Дніпропетровської облдержадміністрації Ігор Коломойський висловив свою думку про ймовірних кандидатів у президенти та їх фінансування.

За словами Коломойського, «опоблоковець» Юрій Бойко отримує фінансування від Сергія Льовочкіна та Дмитра Фірташа. Лідера «радикалів» Ляшко Коломойський назвав креатурою Рината Ахметова, проте зазначив, що цей бізнесмен буде надавати фінансову допомогу всім кандидатам в президенти.

Інформацію про те, що Віктор Медведчук спонсорує Юлію Тимошенко, Коломойський поставив під сумнів. Коментуючи свою фінансову допомогу українським політикам, екс-голова Дніпровщина заявив, що такої не надається через те, що судовим рішенням він обмежений в грошових витратах.

Коментуючи свої переваги в президентських перегонах, він заявив, що «вболіває» за тих кандидатів, які обійдуть у першому турі чинного голову держави. Самого Петра Порошенка співрозмовник Дмитра Гордона назвав «аморальним типом», який діє неналежним чином на найвищій державній посаді.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*