Населення України масово втрачає право на отримання субсидії

Ua.today

З початку опалювального сезону різко збільшилася кількість відмов органів захисту населення в призначенні субсидії громадянам нашої країни. Українці обурені, адже тарифи на комунальні послуги підняли до катастрофічно рекордного рівня. Багато сімей не живуть, а виживають в таких умовах. Уряд обіцяв допомогти кожному українцю в наданні знижки на оплату ЖКГ, проте на ділі все зовсім інакше.

Нині, жителі нашої країни просто не можуть сплатити величезні комунальні рахунки, адже їх дохід не дозволяє цього зробити. У зв’язку з цим накопичуються борги, і, в результаті, надані субсидії відбирають.

Так, за даними Державної служби статистики в період з січня по листопад поточного року українці стали менше отримувати субсидій. За цей час було призначено допомоги на 2,23 млрд гривень, що в 1,65 раза менше, ніж в аналогічний період минулого року. В цілому, середній розмір допомоги на сім’ю став менше на 1,7% – до 531,2 гривні в листопаді нинішнього року.

Варто відзначити, що всього в міській місцевості влада надала знижки на оплату ЖКГ на 1,58 млрд гривень, а в сільській – 655 млн гривень. У Держстаті зафіксували, що в місті субсидіантами стали 2,63 млн сімей, а в сільській місцевості – 1,23 тисячі.

У листопаді 3,349 млн сімей були одержувачами субсидій. Проти січнем-жовтнем 2017 року, це число значно скоротилося, а саме на 52,6%.

По всій видимості, державної підтримки, яку обіцяла влада до опалювального сезону, багатьом громадянам не побачити. Адже тільки через низькі доходи та заборгованість по послугах ЖКГ у населення відбирають субсидії.

Україна виконує всі вимоги МВФ заради чергового траншу, тим самим занурюючи країну і населення у величезну боргову яму. Навіть сам прем’єр-міністр Володимир Гройсман раніше заявляв, що українці стали заручниками МВФ, оскільки не можуть відмовитися від взятих на себе зобов’язань за збільшення цін на комунальні послуги.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*