Економіст: Супрун «порадила» заробляти не менше 45 000 гривень в місяць

News.pn

Аналітик в області економіки Олексій Дорошенко у своєму записі на акаунті соцмережі Facebook піддав критиці та висміюванню рекомендації керівника Міністерства охорони здоров’я Уляни Супрун про норми споживання вершкового масла.

Провівши економічні розрахунки в рамках роздрібного товарообігу, він привів цифри відповідно до поради Супрун українцям щодня вживати «не більше 40 грамів» вершкового масла, де є 82% жирності.

Виходячи з вартості такого масла в 45 гривень за двісті грамів, він прийшов до висновків, що дохід споживача, прислухається до Супрун, повинен склади сорок п’ять тисяч гривень щомісяця. При складі сім’ї в три людини, їх сукупний дохід повинен складати 135 тисяч гривень.

У коментарях Дорошенко відповів на питання своїх підписників, чому спирався на середньостатистичні та загальні показники. Він додав, що сімейств з подібним добробутом в країні дуже небагато, порекомендувавши міністру зробити запис на Facebook про те, як дотримуватися нешкідливого раціону, маючи дохід в 10 тисяч гривень.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*