Німеччина: політичні верхи України зайняли чиновники, залучені в корупцію або залежні політично

hyser.com.ua

Німецьке видання «Зюддойче цайтунг» у своїй статті, присвяченій сьогоднішній ситуації в Україні, різко розкритикувало державну владу, і визнало проведені реформи проваленими.

За словами автора статті, «політичні верхи» зайняли чиновники, залучені в корупцію або залежні політично, і така ситуація склалася в розвідці, правоохоронних органах, прокуратурі та судових інстанціях.

Досліджуючи положення України у сфері зовнішніх боргів, «Зюддойче цайтунг» зробило висновок, що Київ не потребував би кредитах, якби не розкрадання з держбюджетів мільярдів євро.

У статті підкреслюється, що Сполучені Штати та Європейський Союз підтримали корумповану українську політичну систему, вважаючи, що альтернативи через дії Росії не існує.

З досягнень України останніх років «Зюддойче цайтунг» назвало лише виняткові випадки, такі, як реформи «Нафтогазу» і банківської системи. Земельну реформу і приватизацію журналісти виявили що не початою, а ДФС та митницю – під політичним контролем, який здійснюється з метою системного «корупційного самообслуговування».

Часто замість реформ проводиться лише їх імітації, а інвестори через корупцію і нефункціональне правосуддя віддають перевагу сусідній Польщі. Резюмуючи, автор статті в «Зюддойче цайтунг» робить висновок, що жоден олігарх або високопоставлена особа не опинилися під вартою за незаконне ведення бізнесу або корупційні дії під час президентства Петра Порошенка.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*