Курт Волкер: Україна не готова до членства в НАТО

Economics-prorok.com

Курт Волкер, спецпредставник Держдепу Сполучених Штатів Америки з питань України, заявив про неготовність України до членства в Організації Північноатлантичного договору. Також американський дипломат повідомив інформацію про надання першого і другого траншу військової допомоги.

Згідно із заявою Волкера, держави, що входять до Північноатлантичного Альянсу, не можуть прийти до одноголосного рішення, щодо вступу України в їх ряди. Також за його словами, наша країна не готова до членства, оскільки кожна держава-член НАТО має дотримуватися зобов’язання вiдносно забезпечення колективної безпеки. При цьому дипломат зазначив, що у майбутньому, при досягненні двосторонніх угод і руху України у правильному напрямку, Альянс буде готовий прийняти державу як повноправного члена.

Також Курт Волкер повідомив про готовність американського парламенту повідомити про надання першого траншу військової допомоги. Відзначено, що Конгрес Сполучених Штатів аналізує оборонну сферу України, намагаючись зрозуміти, чого саме потребує держава. Вже на початку наступного року парламент США повідомить про перший транш. Дипломат додав, що Україна може очікувати на надання другого траншу у 2020 році.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*