Віце-спікер: саме «ганебне» рішення Верховної Ради

inform-ua.info

За словами віце-голови Верховної Ради Ірини Геращенко, найганебнішою дією парламентаріїв за поточний рік стало рішення про продовження мораторію на продаж земельних ділянок сільгосппризначення.

На своїй сторінці в соцмережі Facebook Геращенко заявила, що голосування парламенту щодо продовження дії мораторію не дає їй заспокоїтися. Вона нагадала, що заборона на земельну власність був введений ще за часів засновника СРСР Володимира Леніна, і Верховна Рада проголосувала за його принцип, вважаючи своїм головним досягненням декомунізацію.

Вона звинуватила нардепів в тому, що вони тримають селян за «кріпаків», забороняючи їм вільно розпоряджатися землею, при цьому маючи в своїй власності квартири, приватизовані за безцінь заводи та фабрики, автомобілі та акції.

Геращенко заявила, що в головах у 231 законодавця, який підтримав продовження мораторію, знаходиться «колективний Ленін», а олігархів політик назвала «латифундистами», які орендували земельні ділянки на 49 років і експлуатують їх за безцінь.

Нагадаємо, що мораторій на продаж земель сільгосппризначення був продовжений депутатами Верховної Ради 20 грудня. Термін дії мораторію триватиме до першого січня 2020 року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*