СБУ повідомила про нову версію вбивства Гандзюк

znaj.ua

Прес-служба СБУ повідомляє про одну з версій вбивства Катерини Гандзюк, громадського і політичного діяча. Правоохоронні органи припускають зв’язок між замахом на Гандзюк і її викриттям осіб, які покривали незаконну вирубку лісів у Херсонській області.

У ході невідкладного слідства у кримінальній справі за фактом умисного вбивства Катерини Гандзюк, співробітники правоохоронних органів прийшли до версії, що навмисне заподіяння шкоди громадському діячеві пов’язано з її вчиненими діями раніше. Гандзюк мала свою точку зору з приводу незаконної вирубки лісів у декількох областях на Херсонщині, яку покривали місцеві чиновники.

Повідомляється, що надалі деревина продавалась і збагачувала незаконним прибутком місцевих посадових осіб. Весь процес протиправних дій покривався документами про санітарне прибирання частини лісу, яка була пошкоджена внаслідок пожежі. У результаті виявлення цієї інформації, Гандзюк розкрила дані, що стосуються посадових осіб, які були пов’язані з цією злочинною схемою.

Згідно з повідомленням Служби безпеки України, правоохоронні органи оголосили про підозру 7 особам, які фігурують у справі про вчинення умисного вбивства.

Нагадаємо, що 31 липня стався замах на Катерину Гандзюк, у результаті чого вона була облита сірчаною кислотою. Тіло потерпілої було уражено на 30%. Після інтенсивного лікування протягом трьох місяців, 4 листопада стало відомо про смерть активістки.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*