На тендері «Укрзалізниці» вкрадені новорічні дитячі подарунки

112.ua

Група журналістів з телевізійної передачі «Гроші» провели розслідування по тендеру компанії «Укрзалізниця», призначеного для закупівлі новорічних дитячих подарунків.

Експерти прийшли до висновку, що при масовій закупівлі 112 тисяч новорічних подарункових комплектів для дітей менеджмент «УЗ» скоїла грошове розкрадання.

Компанія зробила закупівлю на суму майже в 17 з половиною мільйонів гривень у п’яти різних фірм, за середньою вартістю цукеркового набору в 153 гривні.

Один із засновників компанії, з якою був укладений контракт по тендеру «Укрзалізниці», розповів, що собівартість одного набору дорівнює 135 гривням. Решта фірм складаються з одного співробітника, який також є керівником підприємства, або ж пройшли процедуру реєстрації за кілька місяців перед проведенням тендеру, і не виходять на зв’язок.

Гліб Канівський, експерт в галузі суспільних фінансів, заявив, що торги не проводилися, а переможець тендеру був визначений «за закритими дверима» залізничної компанії. Він назвав змагання в рамках тендеру «уявним», з фірмами-переможцями, які не мають досвіду. Саме на таких схемах і вибудовуються «відкати», зазначив експерт.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*