МЗС України: найближчим часом буде безвіз з Грузією

Bykvu.com

Держсекретар Міністерства закордонних справ України Андрій Заєць повідомив про появу інформації відносно безвізової можливості громадян України та Грузії відвідувати території обох держав, маючи при собі ID-паспорт.

Грузією та Україною у жовтні поточного року було підписано угоду, згідно з якою громадяни мають можливість в’їжджати на території обох держав, маючи при собі внутрішній біометричний паспорт, у вигляді ID-карти. На останньому засіданні уряду ця угода отримала підтримку більшості, і була затверджена. Кабінет міністрів сподівається, що найближчим часом Грузія також затвердить дану угоду. З цієї причини у січні або лютому вже буде відомо про можливість відвідування Грузії без наявності візи, згідно із заявою держсекретаря.

Нова угода передбачає право громадян України та Грузії знаходиться в межах іншої країни протягом 90 днів, при цьому віза не обов’язкова, але головною умовою є наявність біометричного паспорта. Нагадаємо, що паспорт нового зразка містить чіп, на якому записані біометричні дані людини.

Дана угода буде дійсна на 30-й день після того, як буде отримано підтвердження у письмовому вигляді, що обидві держави виконали усі процедури внутрішньодержавного характеру.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*