Трамп: ми будемо виводити американські війська з Афганістану

218tv.net

Телевізійний канал «CNN» інформує, що голова Сполучених Штатів Трамп не виключає можливості виведення військ держави з Афганістану. Варто відзначити, що на даний момент чисельність американських бійців в даному регіоні досягає чотирнадцяти тисяч. Поряд з цим, дану ініціативу пов’язують з наміром американського лідера покинути низку конфліктних ситуацій, активну участь в яких, беруть війська країни. Водночас, ті кошти, які будуть зекономлені, завдяки даному рішенню, будуть переправлені на низку інших інтересів держави, більшою мірою – на внутрішні.

Зазначимо, що до цього в Сполучених Штатах повідомляли про те, що держава виведе свої війська з сирійських територій. Причиною цьому став розгрому терористичної організації «ІД». Крім того, джерела телевізійного каналу в адміністрації американського президента зазначили, що про дану ініціативу Трамп оголосить вже в наступному місяці в ході щорічного звернення до населення.

Водночас, інформвидання «Wall Street Journal», передає слова власного інформатора в Адміністрації США, який упевнений, що подібна ініціатива лише в черговий раз підкреслює, наскільки сильно Трамп хоче не лише уникнути конфліктів, але й завершити їх. Видання також нагадує, що до цього політик звертався до військ держави із закликом припинити брати участь в «чужих війнах», а всі ресурси слід направити на відновлення Сполучених Штатів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*