Експерт: українці ніяк не відчують транш від МВФ

Ideologs.com

Екс-голова Міноборони Юрій Єхануров виступив із заявою про те, що простим громадянам України не вдасться відчути на собі вплив грошового переказу, який надасть Міжнародний валютний фонд, оскільки всі ці кошти будуть перераховані в НБУ.

Колишній міністр підкреслив, що позитивні ефекти від грошового переказу, приміром, зміцнення гривні, будуть носити лише тимчасовий характер. Однак весь позитив цього траншу громадяни так й не зможуть відчути, оскільки дане питання до них не відноситься.

Водночас, екс-голова оборонного відомства зазначив, що ще починаючи з 2009 року, держава могла не брати чергові позики, проте в такому випадку, мала б забезпечуватися реальна робота політичних діячів. Однак держслужбовці прийняли рішення продемонструвати «шалену любов» до населення, після чого резерви країни з великою швидкістю пішли на спад. Однак велика частина нинішніх позик з’явилася вже після 2014 року.

Нагадаємо, що раніше повідомлялася про новий грошовий переказ Україні від МВФ в рамках нової програми співпраці. Варто зазначити, що сума перерахованих коштів сягає 1,4 мільярда американських доларів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*