Франція: «збори» жовтих жилетів може продовжитися

Scoopnest.com

За інформацією французької преси стало відомо, що в цю суботу 22 грудня у Франції плануються проводитися низка протестних демонстрацій «жовтих жилетів». У соціальній мережі «Фейсбук» зазначено, що в протестах у французькій столиці участь візьмуть понад шість тисяч осіб. Крім того, наголошується, що понад тридцяти п’ять тисяч користувачів мережі просто цікавляться проведеннями протестних акцій. Водночас, слід додати, що на даний момент точне місце проведення демонстрацій ще не визначено.

Є відомості про те, що протестувальники хочуть зібратися у Версалі, у зв’язку з чим, керівництво палацу прийняло рішення про його закриття для відвідувачів на весь день. Крім цього, телевізійний канал «БФМ-ТВ» передає, що демонстранти збираються організувати протести не тільки в столиці, але й в інших містах, серед яких Ліон, Діжон, а також Рене.

Також спостерігачі підкреслюють, що в протестах в суботу візьме участь менша кількість громадян, ніж в минулих демонстраціях Причини цього вбачають у тих заходах допомоги нужденним, про які раніше заявляв голова держави Макрон.

Нагадаємо, що ще в середині минулого місяця у Франції спалахнули масові протести, учасники яких висловлювали своє невдоволення зростанням тарифів на пальне. Організаторами акцій стали «жовті жилети», а проводяться вони традиційно в суботу. Варто відзначити, що спочатку демонстранти були незадоволені підвищенням цін на паливо, проте потім, «жовті жилети» стали критикувати дії влади в цілому. Центральною проблемою протестів стала недостатня допомога влади малозабезпеченим французам.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*