Німецькі ЗМІ: фінансуючи Україну – ми фінансуємо корупціонерів

News.pn

Німецьке інформаційне видання «Süddeutsche Zeitung» інформує, що Міжнародний Валютний Фонд, Європейський Союз, а також Світовий банк роблять велику помилку, коли відкривають для України «грошовий кран». Відзначається, що за весь той час, як державу очолює Порошенко, ще жоден олігарх чи держслужбовець не був засуджений до ув’язнення за корупційні злочини або шахрайство.

Крім того, німецьке видання зазначає, що, якщо б з української скарбниці не крали суми в мільйони євро, то державі не потрібні були б позики. Автор статті Флоріан Хассель зазначив, що він не розуміє рішення ЄС, МВФ та СБ про надання нових траншів для України. Водночас, він підкреслює, що кредитори країни бачать, що відбуваються, однак вони все одно виділяють кошти на корупційні схеми, оскільки впевнені, що в протистоянні з Російською Федерацією у них немає іншого вибору. Автор також зазначає, що всі надані кошти повинні бути спрямовані на прискорення процесу реформування в країні, але як показує практика, на реформи кошти виділяють лише в крайніх випадках. При цьому, найчастіше процес реформування в країні, на думку автора, лише імітувався, що триває й досі.

Хассель також зазначив, що інвестори не можуть ігнорувати високий рівень корупції та низький рівень судової системи в Україні, у зв’язку з чим, їх увагу привертає низка інших країн, таких як Польща. Також в статті сказано, що простим громадянам жити в країні стає складніше, в той час, як стан сотні найбагатших людей країни зростає у 12 разів швидше, ніж вся система економіки.

Поряд з цим, видання звертає увагу на те, що за весь час, як Порошенко очолює державу, жоден з олігархів або держслужбовців не був засуджений за корупційні злочини. Однак автор підкреслює, що дивуватися тут нема чому, оскільки український президент сам є олігархом. Однак не дивлячись на дані факти, МВФ, ЄС та СБ знову фінансують державу.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*