У Швейцарії закрили виробництво про змиті в унітаз банку гроші

Sports.yahoo.com

Як повідомляє ЗМІ, у Швейцарії було закрито кримінальне провадження щодо виявлених 135 тисяч євро в туалетах Женеви. Відзначається, що банкноти були знайдені в одному з банків, а також у низці кафе та піцерії. Варто відзначити, що ще навесні минулого року, співробітники одного з женевських банків звернулися зі скаргою про засори в туалетах. Після цього, там були виявлені змиті в унітаз банкноти в п’ятсот євро, загальна сума яких перевищувала сорок тисяч євро.

Пізніше стало відомо, що співробітники низки кафе, розташованих поблизу банка, також в туалетах виявили гроші. Відзначається, що в одній з булочних в той же день, було виявлено вісім з половиною тисяч євро, а до кінця дня в тому ж закладі прибиральниця виявила ще низку купюр, загальна сума яких досягла 26-ти тисяч євро. Проте вже через місяць співробітниками піцерії були виявлені банкноти, сума яких перевищила 60 тисяч євро.

Преса повідомляє, що за допомогою відео з камер спостереження, вдалося встановити, що знищити гроші намагалися троє жінок один та чоловік. Відео зафіксувало, що вони неодноразово ходили то в сховище, то в туалети. На даний момент дані про осіб чи мотиви не розголошуються, але відомо, що двоє з них вже знайдені.

У прокуратурі зазначили, що в даному провадженні звинувачення були пред’явлені лише в псуванні держмайна. У зв’язку з цим, ті громадяни, які знайшли гроші, можуть звернутися з відповідним клопотанням та залишити знайдені купюри собі.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*