СБУ викрили тютюнову контрабанду на Одещині

фото: biz.liga.net

У прес-службі СБУ інформують, що правоохоронцям вдалося викрити контрабандне ввезення виробів з тютюну на територію Одеської області. У структурі підкреслюють, що жителям регіону вдалося впровадити протизаконний імпорт сигарет. При цьому наголошується, що вироби зберігалася на території одного з приватних секторів в зазначеному регіоні. Варто підкреслити, що контрабандне ввезення здійснювалося з території сусідньої з Україною держави.

У відомстві також розповіли, що в ході проведення розслідування, представники правоохоронних структур виявили на території зазначеної ділянки понад двадцяти тисяч пачок виробів з тютюну, виготовлених за кордоном, при цьому, вони не містили необхідних акцизів. В СБУ зазначають, що загальна сума незаконно імпортованих сигарет сягає п’ятисот тисяч гривень.

За даним інцидентом було відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 364 КК України. На даний момент слідство триває, всі причетні особи будуть притягнуті до відповідальності. Крім цього, в СБУ додали, що в ході викриття контрабанди активну участь брали прокуратура та митна служба.

Україна Реалії – актуальні новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*