У Харкові «поліцейських з метро» відпустили під заставу

фото: zazhizn.com.ua

«Kharkiv Today» повідомляє, що група поліцейських, яка раніше була затримана правоохоронними органами за підозрою у побитті людей та вимаганні, була звільнена під заставу. Розмір застави становив 140 тис грн. Харківська прокуратура підтвердила цю інформацію, зазначивши, що рішення винесене судом не підлягає оскарженню.

фото: cripo.com.u

Офіційний представник харківської прокуратури Віта Дубовик зазначає, що після винесення рішення судовим органом, ніхто не має права домагатися справедливості за допомогою оскарження вироку. Вона також вважає, що підозрювані повинні бути заарештовані.

Дубовик повідомила, що поліціянтам висунули звинувачення відносно 5 випадків. Докази постійно поповнюють справу, оскільки співробітники прокуратури переглянули ще не всі матеріали з камер відеоспостереження у приміщенні, де були вчинені дії злочинної спрямованості. Причиною цього є таємність відеоматеріалів.

Представник прокуратури заявила про загрозу для потерпілих з боку підозрюваних. А також зазначила, що не всі жертви звернулися до відповідних органів.

Повідомляється, що на момент 21 грудня з шести поліціянтів, четверо були звільнені. При цьому один з них намагається через суд відновити свою посаду.

Прокуратура продовжує збирати матеріали по даному кримінальному діловодстві, щоб у березні наступного року передати справу до суду.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*