У Львові пройшла акція протесту

фото: job-sbu.org

У місті Львів жителі влаштували акцію протесту під будівлями головних державних установ. Організатори акції заявили, що подібним чином вони намагалися нагадати чиновникам про їх бездіяльність.

Протестуючі рухалися колоною від Львівської обласної прокуратури до будівлі Головного управління Нацполіціі та облради.

Член громадської організації «Українське товариство учасників АТО» Сергій заявив, що акція протесту організована на честь пам’яті загиблих людей на майдані. Він зазначив, що вбивці донині перебувають на волі та жоден з них не отримав свого покарання, а також не був засуджений.
Учасник акції додав, що кілька місяців тому, протестуючі вже заявляли про себе і про свої наміри, але від влади не було ніяких дій.

Одним їх основних вимог, що висуваються від протестуючих, була відповідь злочинців перед законом, за скоєне на Майдані. Також вони відзначили одну людину, яка, як вони повідомляють, відправляв до столиці тітушок. За словами учасників акції, у разі невиконання вимог, акція розростеться до всеукраїнського масштабу.

Керівництву держустанов протестувальники передали свої вимоги. Повідомляється, що біля будівель були встановлені пам’ятники-нагадування подій 2013-2014 року. Пам’ятники складалися із бруківки, палиць і касок.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*