Міноборони планує закупити БПЛА, що не пройшли випробувань

фото: www.zerohedge.com

Міністерство оборони планує придбати БПЛА «Hawk» у фірми дружини депутата Борислава Розенблата. Нардеп запевняє, що розробка є однією з кращих у країні, та пройшла випробування Міноборони, проте ці безпілотники не бачив жодний експерт. Комплектація та конструкція викликають багато питань, а ціну можна накрутити за рахунок «конструкторських розробок».

Міністр оборони Степан Полторак не зміг згадати дрони Розенблата ні за назвою, ні по виробнику, ні по фото.

З дев’яти спроб зльоту вдалими були лише сім, два рази безпілотник падав через особливості конструкції, яка має істотний недолік.

Відомо, що «Hawk» ззовні схожий на молдавський апарат від «Drone-Tech SRL». На питання, чи є українська розробка «плагіатом», в ЗСУ відповісти не змогли. Розенблат на це ж питання відповів, що це різні речі і різні модифікації. Однак є підстави вважати, що «Hawk» від «Drone-Tech SRL» – це той самий «Hawk», який незабаром виставила на випробування компанія Розенблата. Планери виглядають ідентично.

Після випробувань нібито свого безпілотника компанія Розенблата придбала комплектуючі, з яких збирається «Hawk»: імпортні запчастини перетнули український кордон на півроку-рік пізніше секретних випробувань.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*