З січня в аптеки можна буде повертати ліки

pharma.net.ua

Виконуюча обов’язки голови МОЗ України Уляна Супрун заявила про те, що з січня наступного року в аптеки можна буде здійснювати повернення лікарських препаратів.

З 1 січня кожен покупець зможе повертати ліки та отримати назад гроші. Працівники аптеки, у свою чергу, будуть зобов’язані перевірити повернутий препарат. Згідно з правилами, упаковка не повинна бути пошкоджена, а ліки повинні бути не використаними та знаходитися у цілісності. Тільки у цьому випадку лікарські препарати мають право прийняти назад в аптеку, і це не буде нести будь-якої загрози.

Супрун також назвала ким буде контролюватися процес повернення ліків – Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками. Держлікслужба пройде реорганізацію свого функціонування, у ході якого буде забезпечено більше повноважень щодо інспекцій. Регіональні відділення держслужби здійснюватимуть перевірку аптечних установ.

Нагадаємо, що у 1994 році уряд України затвердив постанову, яка містила низку товарів, які забороняються до повернення або обміну. Серед них ліки, м’які дитячі іграшки, тканини, предмети санітарної гігієни, постільна білизна і т.д.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*