Трепак: Адміністрація президента використовує Саакашвілі проти опонентів

фото: nv.ua

Екс-заступник керівника Служби безпеки Віктор Трепак розповів, що в Адміністрації голови держави використовують екс-губернатора Одеської області проти політичних конкурентів чинного президента України. Так, Трепак у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» висловив думку про авторську програму Саакашвілі «Джокери», яку транслює телевізійний канал «ZIK». Зазначимо, що цього разу випуск був присвячений голові політсили «Громадянська позиція» Гриценко. Трепак зазначив, що після перегляду випуску він був вражений в негативному сенсі цього слова. Даний випуск викликав у нього лише огиду та жаль. При цьому, огиду викликав той факт, що нового про Гриценка він нічого не побачив, проте сам матеріал був добре підібраний та мав чітку спрямованість. Однак колишній заступник силового відомства шкодує про те, що у всьому цьому брав участь колишній грузинський президент Саакашвілі, який сформував про себе авторитетну думку завдяки проведеним реформам.

Водночас, Трепак розповів, що не вірить в те, що автором даних програм є сам екс-губернатор Одеської області, оскільки у нього великий досвід та чітке розуміння політичних процесів. Ще минулого тижня в ефірі з’явилася передача цього ж проекту, однак присвячена вона була екс-прем’єру Тимошенко, спочатку з’явилася думка про те, що це просто помилка. При цьому, колишній грузинський президент сам зазначав, що та передача, яка транслювалася в ефірі ніяк не відповідала первісному варіанту та його особистій думці про кандидата в президенти. Після виходу цього ефіру Саакашвілі зазначив, що не допустить того, щоб програму використовували для маніпулювання, але черговий випуск про Гриценко ставить під сумнів не тільки щирість жалю Саакашвілі, але й той факт, що він не розуміє в якому проекті бере участь.

Варто відзначити, що Трепак заявив, що не хоче вірити, що Саакашвілі бере участь в якомусь договорі з Адміністрацією, проте зараз ситуація вказує саме на це. На тлі цих подій екс-заступник голови силовиків нагадав, що раніше Саакашвілі на прохання Порошенка виступав проти таких політиків як Аваков та Яценюк.

Україна Реалії – актуальні новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*