Посол Японії розповів про зустрічі G7 з приводу України

фото: www.ukrinform.ua

Посол Японії Шигекі Сумі в інтерв’ю заявив, що група послів G7 по підтримці України кілька разів на місяць зустрічається та обговорює реформи в Україні.

Шигекі Сумі зазначив, що дана група виникла 2015 року відповідно до домовленості президентів держав під час саміту G7, який проходив у німецькому місті Ельмау. Мета цієї групи послів – підтримувати зусилля в просуванні реформ в нашій державі. Нині посли два рази на місяць, на регулярній основі, зустрічаються та обговорюють питання про найбільш ефективне сприяння Україні.

Згідно зі словами Шигекі Сумі, жителі України сприймають заяви Великої сімки, як підсумок спільного обговорення, але, як правило, весь процес займають дискусії з відповідальними людьми, що займаються проведенням реформ.

Також японський посол додав, що через однакові цінності Велика Сімка досить рідко стикається з сильними розходженнями. Зокрема, позиції G7 засновані на вільній економіці, демократії та захисті прав людини, з цієї причини великого розриву між поглядами не спостерігається.

Шигекі Сумі додав, що не було ще ситуації, коли держави мали корінні розходженнями у будь-якому питанні реформ.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*