У РФ продовжили арешт активів липецького «Рошен»

фото: bykvu.com

В прес-центрі української корпорації «Рошен» інформують, що один з московських судів в цю суботу ухвалив рішення про продовження арешту майна та території кондитерської фабрики «Рошен», яка розташована в російському місті Липецьку. У компанії нагадали, що арбітражні суди різного роду інстанцій прийняли рішення про скасування забезпечувальних заходів, що, в свою чергу, не дозволяє податковим структурам проводити якісь дії з нерухомістю фабрики в Липецьку, поки справа не буде розглянута в судах по суті.

У компанії відзначили, що та швидкість та ідентичність рішень, які були прийняті в питанні скасування забезпечувальних заходів, змушують сумніватися в тому, що судді діяли неупереджено. В корпорації вважають, що судді прийняли подібне рішення внаслідок чинення на них тиску, а не на підставі положень законодавства. Таким чином, відповідно до даних рішень на рахунки та обладнання фабрики були накладені арешти та ще низка обмежувальних заходів. Також гроші, які були на рахунку у компанії, призначалися для виплати заробітної плати співробітником, проте вони були списані на сплату податків, пенсій та штрафів. При цьому,\ варто зазначити, що фірма «Рошен» не згодна з донарахуванням даних виплат та оскаржує дане рішення в арбітражному суді.

У корпорації також зазначають, що рішення арбітражними судами ще прийнято не було, проте податкові структури на підставі нічим не обґрунтованих судових рішень почали вдаватися до дій, які аналогічні відкритому грабунку.

Україна Реалії – актуальні новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*