Суд України прийняв рішення про арешт екс-голови Міноборони Єжеля

znaj.ua

Інформаційне видання «Українські Новини» інформує, що в суді було прийнято рішення, згідно з яким, екс-голова Міноборони України Михайло Єжель має бути затриманий. Варто відзначити, що йому висунули звинувачення в розтраті сорока трьох мільйонів гривень з держкоштів.

Таким чином, прийнявши рішення про арешт колишнього голови оборонного відомства, суд задовольнив запит прокурорів про арешт екс-міністра та обрання йому запобіжного заходу. Водночас, українська розвідувальна служба підкреслює, не дивлячись на те, що Єжель був звільнений з посади представника українського зовнішньополітичного відомства в Білорусі ще у 2015 році, він досі використовує привілеї дипломата та дипімунітет. На даний момент екс-голова Міноборони проживає в білоруській столиці, при цьому, він має статус біженця.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що Єжель виступив із заявою, що не може повернутися на територію нашої країни, оскільки йому не можуть надати гарантії, про те, що його не вб’ють. До цього, співробітники військової прокуратури закінчили слідчі дії у провадженні у справі Єжеля.

Сам екс-міністр в одному зі своїх інтерв’ю розповідав, що його неодноразово викликали на допит, в тому числі й в той період, коли в українській столиці проходила серія загадкових вбивств. Тоді жертвами стали представники минулого режиму в країні. Таким чином, Єжель підкреслив, що у нього немає гарантій, що при поверненні на українську територію його не вб’ють як кореспондента Бузину або він не вчинить «самогубство» як екс-депутат «Партії регіонів» Чечетов.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*