Пожежа на ярмарку у Львові: порушено кримінальну справу

Vesti-ukr.com

Головне управління Нацполіції міста Львів повідомляє, що правоохоронні органи порушили кримінальну справу за фактом пожежі, внаслідок якого 4 людини постраждали, отримавши опіки.

Пожежа розслідується за частиною 1 статті 270 КК України, в якій йдеться про порушення правил пожежної безпеки. Правоохоронні органи встановлюють причини вибуху, в результаті якого утворилася пожежа.

Нагадаємо, 22 грудня у місті Львів недалеко від Оперного театру було організовано різдвяний ярмарок. В один з торгових будиночків загорівся, потім виникнуло три вибухи. Повідомляється, що найімовірніше вибух міг відбутися від балонів з газом, оскільки свідки події говорили про стовпи вогню.

Видання «ZAXID.NET» повідомляє про те, що в будові від ресторану «Реберня» вибухнув балон із газом. Відзначається при цьому, що будиночок згорів повністю. Потім полум’я розрослося на сусідні 2 будиночки.

На місці події працювали медперсонал, співробітники правоохоронних органів, а також пожежні служби, які локалізували й усунули пожежу. Попередньо повідомлялося, що постраждали 4 людини, внаслідок кількох вибухів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*