Ляшко: замовлення французьких вертольотів є злочином проти України

Ukrainianwall.com

Олег Ляшко лідер «Радикальної партії» заявив про те, що поточною владою було доручено французькій компанії, виконати замовлення на 1 млрд євро. Замовленням стали вертольоти, які Україна могла виготовити самостійно.

Політичний діяч вважає, що замовлення французьких вертольотів – не є приводом для хвастощів глави держави. Це лише характеризує нашу країну як бідну, залежну, а також державу, забирає у своїх громадян робочі місця.

За словами народного депутата, держава стане могутнім тільки у тому випадку, якщо вона буде покладатися на свої підприємства і своїх людей. Захист іноземних інтересів лише спричинить бідність.

Олег Ляшко заявив, що українські вертольоти не поступаються французьким, але головною перевагою вітчизняного виробництва це забезпечення робочих місць своїм громадянам.

Забезпечення вітчизняними вертольотами своїх національних служб було гідним хвастощів президента. «Мотор Січ» українське підприємство, здатне виготовити для України вертольоти, а громадянам надати стабільну роботу і стабільні зарплати на найближчі 10 років, оскільки обслуговування та технічна підтримка забезпечувалися б суміжними вітчизняними підприємствами.

Ляшко вважає, що покупка закордонних суден і вертольотів, натомість відновленню українських виробництв – це злочин проти своїх же громадян.

Політичний діяч впевнений, що поки Україна буде покладатися на закордонне виробництво держава ніколи не стане багатою.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*