В Україні проходять вибори до місцевого самоврядування

politician.com.ua

Національна поліція інформує, що на цю неділю Центрвиборчком призначив проведення виборчого процесу в органи місцевого самоврядування, які пройдуть по всій країні в 125 об’єднаних територіальних громадах.

Варто зазначити, що кількість місцевих рад у цих громадах сягає 534. Так, із загального числа місцевих рад, частина міських складе 15, селищних – 27, а сільських – 492. Крім цього, підкреслимо, що цього дня обиратимуться депутати та керівників рад, для цього створено 62 виборчі дільниці.

У Нацполіції зазначили, що в ході проведення виборчого процесу за дотриманням порядку стежитимуть представники правоохоронних структур, чисельність яких досягне 130 осіб. При цьому, в кожному з відділень поліції планують створити спеціальні групу, в завдання яких входитиме реакція на заяву громадян щодо порушень в ході проведення виборів.

Крім цього, планується посилити охорону там, де проводитимуться масові заходи, а також в інших громадських місцях. На виборчих дільницях також збільшиться чисельність патрульних.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*