В ООН ухвалили резолюцію щодо порушення прав людини в Криму

24tv.ua

Інформвидання «Укрінформ» інформує, що Генасамблеєю Організації Об’єднаних Націй була прийнята резолюція, яку внесла Україна, про ситуацію з правами людини на Кримському півострові та в місті Севастополь.

Цю резолюцію підтримали 65 держав-членів, проти висловилися 27 держав, а ще 70 – прийняли рішення утриматися від голосування. При цьому, в ООН стурбовані тими відомостями, що російські правоохоронці застосовують катування та вибивають свідчення з фігурантів справ, які мають політичне забарвлення. Такі дії застосовуються не тільки до обвинувачених, але й до політичних в’язнів.

У документі були згадані такі кримські політичні в’язні як Олег Сенцов, Володимир Балуз. У резолюції наголошується на необхідності дотримання прав людини стосовно людей, яких засудили в Криму всупереч закону.

Відзначається, що в’язні повинні мати медичне забезпечення, при цьому, медики з міжнародних організацій зобов’язані мати до них доступ, щоб контролювати їх стан. Таким чином, в документі закликають дотримуватися прав українців, засуджених на території Кримського півострова та Росії в цілому. При цьому, права повинні дотримуватися до тих пір, поки в’язнів не звільнять, а особливу увагу слід приділити тим, хто заявив про голодування.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*