Суд відновив Амосову на посаду ректора Національного медуніверситету

News.pn

Прес-центр Міністерства охорони здоров’я інформує, що один зі столичних окружних судів ухвалив рішення, згідно з яким скасував наказ відомства про зняття з посади голови Національного медуніверситету ім. Богомольця Катерини Амосової. Водночас, згідно з рішенням суду, будь-якій особі, крім Амосової, забороняється бути головою цієї установи. Однак у міністерстві не згодні з цим рішення та повідомляють про те, що це рішення буде оскаржене. У відомстві підкреслили, що рішення столичного суду відмінно демонструє суддівське свавілля.

У прес-центрі також зазначили, що, прийнявши дане рішення, суд врегулював проблему, що не входить в його повноваження, оскільки даний спір повинен розглядатися в Печерському суді столиці. Водночас, наголошується, що, згідно з положенням законодавства, саме міністерство виступає засновником установи та розпорядником грошей. Але суд прийняв рішення всупереч цьому факту. Виходячи з цього, в міністерстві вважають, що це рішення є порушенням закону, внаслідок чого, відомство буде звертатися в правоохоронні структури зі скаргою.

Нагадаємо, що ще в лютому поточного року у відомстві звільнили Амосову з посади ректора університету. Дане рішення аргументувалося зривом іспиту для студентів спеціальності «Стоматолог». Відповіддю на такі дії стало страйк викладачів та учнів закладу, які зазначили, що МОЗ змушує їх порушувати положення законодавства. Однак тоді, ректор звернулася до страйкарів із закликом зупинити страйк. Вже в березні судовим рішенням Амосова була повернута до обов’язків. До цього, у квітні минулого року МОЗ також звільняв ректора, однак столичний суд поновив її на посаді.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*