Україна: необхідно відправити британське судно в Керченську протоку

Comments.ua

Заступник голови українського МінТОТ Юрій Гримчак в цю п’ятницю виступив з ініціативою направити британське судно в Керченську протоку. Він підкреслив, що має на увазі розвідувальне судно військово-морських сил Британії «HMS Echo». На його думку, такі заходи потрібні для того, щоб світова спільнота побачила реакцію Російської Федерації.

У прямому ефірі телевізійного каналу «Прямий» Гримчак зазначив, що коли він чує фразу про те, що РФ не дасть дозвіл на прохід британського корабля, у нього виникає питання про те, а чи робив хто-небудь спробу пройти. Заступник міністра підкреслив, що вказане британське судно не оснащене озброєнням, крім того, воно не підпадає під обмеження на перебування у водах Чорного моря терміном в 21 день.

Цієї п’ятниці, голова українського Міноборони Полторак провів зустріч з Державним секретарем у питаннях оборони Великобританії Гевіном Вільямсоном, та повідомив, що вже наступного місяця на територію нашої країни прибуде група британських ВМС. Метою візиту стане підготовка до навчань з суднами українських військово-морських сил.

До цього повідомлялося, що на територію України прибуло перше судно Північноатлантичного Альянсу – «HMS Echo». Варто відзначити, що даний корабель є першим, який направили на територію нашої країни після подій в Керченській протоці.

Необхідно нагадати, що в середині минулого місяця, російські правоохоронці затримали три українських судна та їх екіпаж в Керченській протоці.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*