Еквадорський суд не прийняв скарги засновника «WikiLeaks» Ассанжа

root-nation.com

За даними засобів масової інформації, стало відомо, що один з апеляційних судів в провінції Еквадору Пічінча постановив не приймати скарги засновника «WikiLeaks» Джуліана Ассанжа щодо тих умов, в яких його тримають у зовнішньополітичному відомстві країни, яке розташоване в британській столиці.

Видання підкреслює, що в ході засідання при розгляді справи суд не виявив жодних об’єктивних порушень прав Ассанжа, у зв’язку з чим, порахував його скаргу нічим не обґрунтованою. Його юрист зазначив, що дане провадження було програно, при цьому, всі можливості вже вичерпалися.

Необхідно відзначити, що раніше Джуліану Ассанжу було надано притулок в еквадорському дипломатичному відомстві в Британії ще у 2012 році. На той момент він намагався втекти від видачі шведській владі, оскільки йому висунули звинувачення у справі про зґвалтування. Пізніше дане виробництво було закрито, але тепер йому загрожує арешт в Британії, після чого, його видадуть Сполученим Штатам, де йому загрожує тюремне ув’язнення через розкриття безлічі документів уряду.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*