Автомобілісти почали збір коштів на ремонт «дороги в пекло»

Patriot-zt.info

Кореспондент «ТСН» у цю суботу 22 грудня повідомив, що водії з міста Кропивницький зібрали кошти на ремонт дороги, яка веде в Миколаївську область і має національне значення. Наголошується, що такі заходи потрібні у зв’язку з тим, що асфальту на трасі майже не залишилося, а вся дорога вкрита глибокими ямами, при цьому влада країни так і не спромоглася профінансувати ремонтні роботи на цій трасі.

У випуску новин відзначили, що проїзд по даній трасі автомобілісти називають «дорогою в пекло», оскільки асфальту на ній майже немає, а вся вона вкрита глибокими ямами. При цьому, ремонтні роботи мали бути проведені ще кілька років тому, але влада так й не виділила на це кошти. Дану трасу цього року вже обіцяли відремонтувати за кошти, взяті з бюджету, проте далі обіцянок справа не пішла.

В ефірі також повідомлялося, що ситуація дійшла до того, що автомобілісти, які їздять по даній дорозі, за допомогою соціальних мереж почали збір коштів на ремонт дороги. Як повідомлялося, було прийнято рішення зібрати по тисячі гривень з кожного автомобіля. Всього за кілька тижнів людям вдалося зібрати близько 650 тисяч гривень. Крім цього, водії вже купили необхідні матеріали та почали вирівнювати дорожні ділянки.

Наголошується, що раніше жителі даного регіону виходили з протестами на трасу, проте ніяких результатів це не принесло. Таким чином, люди дякують перевізникам за ремонтні роботи, але водночас підкреслюють, що траса потребує фундаментального ремонту, а просте покриття лише відкладе дану проблему на якийсь період.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*