Реабілітаційний центр Дніпра викрадав і насильно утримував людей

Newsone.ua

Прес-служба прокуратури Дніпровської області повідомляє, що у місті Дніпро поліціянти виявили «центр реабілітації», в якому тримали людей насильно.

Правоохоронні органи встановили факт утримання людей проти їх згоди в одному з «реабілітаційних центрів» Дніпра. «Пацієнти» цього центру перебували в антигуманних умовах, без регулярного харчування, медобслуговування, а також в антисанітарії. Через відсутність спальних місць, людям доводилося спати на підлозі коридорів і кімнат центру. Відзначається, що працівники так званого «реабілітаційного центру» били людей, які намагалися покинути заклад.

У період досудового розслідування відзначалися викрадення жителів з сусідніх областей. Як повідомляється, викрадені були змушені працювати на будівельних майданчиках міста Дніпро цілком безкоштовно.

Покинути даний центр виявили бажання 8 «пацієнтів». Через агресивні дії працівників даної установи, самостійно їм це зробити раніше не вдалося.

Правоохоронні органи повідомили про те, що керівництво, а також один з працівників закладу підозрюються у кримінальних злочинах за ч.2 ст.144 та ч.2 ст.127 КК України. У цих статтях йдеться про викрадення і незаконне позбавлення волі, а також тортури та умисне нанесення шкоди. На даний момент підозрювані знаходяться під арештом.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*