Експерт США: де може початися Третя світова війна

Versiya.info

Професор військового коледжу армії США Роберт Фарлі опублікував замітку в The National Interest. В особистій статті він розкриває тему 3-ї світової війни.

Даний військовий конфлікт у 2019 році може охопити території кількох держав. Однією з гарячих точок він вказав Україну, причиною є розбіжності в Керченській протоці Азовського моря, з-за чого соціальна напруженість в країні стрімко зростає. Адже напередодні виборів Президента в Україні, Російська Федерація хотіла б зберегти статус-кво, і не особливо зацікавлена у вирішенні конфлікту.

Професор також назвав “гарячої” зоною Південно-Китайське море, через те, що в його акваторії стикаються інтереси Сполучених Штатів і Китаю. Дані країни ведуть між собою торговельну війну. Нині це відбиватися лише в економічних санкціях і спорту про тарифи. Але абсолютно не виключено, що дані розбіжності можуть перейти в стадію військового зіткнення.

Також Фарлі припустив, що небезпечним районом може стати Перська затока, причиною тому служить тривалий конфлікт в Ємені та Сирії й постійний тиск Америки на Іран.

Ще одним з потенційних осередків конфлікту, через нестабільні відносини між КНДР і США, може стати Корейський півострів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*