Військовослужбовці ЗСУ проходять психологічні тренінги

Mediaport.ua

В Міноборони інформують, що в державі завершилось проведення низки заходів, які були заплановані Збройними силами країни у поточному році, в ході виконання програми психологічних тренінгів. Дані заходи проходили за підтримкою Північноатлантичного Альянсу. У відомстві підкреслили, що метою зазначених тренінгів була психологічна реабілітація бійців ЗСУ.

Також зазначається, що організацією відповідних заходів займалися представники громадської організації «Ліга офіцерів», які здійснюють свою діяльність згідно з підписаним меморандумом про співпрацю із ЗСУ. Також у міністерстві зазначили, що лише у поточному місяці у заходах приймали учать понад двохсот вісімдесяти службовців збройних сил, які відносяться до різних військових частин.

Також у Міноборони звернули увагу на пріоритетність питання психологічної підтримки службовців, які брали участь у бойових діях. Зазначається, що психологічна підтримка важлива не лише для усунення післявоєнного синдрому службовців, але й для подальшого здоров’я їх психіки та для соціалізації.

Таким чином, тренінги сплановані так, щоб кожен їх учасник зміг створити власну стратегію та перейняти отриманий досвід у повсякденному житті. Самі ж службовці додали, що за допомогою таких тренінгів вони змогли позбутись негативних стереотипів, крім цього, вони стали відчувати впевненість у собі та своїх силах.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*