Робітники в Одесі виявили двадцятирічне поховання

Vesti-ukr.com

В одному з районів міста Одеси на земельній ділянці будинку, були знайдені скелети двох людей. Повідомляється, що тіла могли перебувати там не менш 20 років.

За повідомленням Суворовського відділу поліції Одеси 22 грудня на місце прибули співробітники правоохоронних органів, а також судмедексперт. Вони з’ясували, що житловий будинок знаходиться в оренді вже понад 10 років. Поточні орендарі збиралися налагодити систему відводу стічних вод, і, власне, для цього найняли робітників. Завданням робочих було прочистити резервуар, який призначався для зберігання рідкого палива. Дана цистерна знаходилася під землею і близько 20 років не експлуатувалася.

Під час того, як робітники займалися відкачуванням рідини з цистерни, ними були виявлені людські скелетизовані останки. Ознак насильства не було помічено. Разом зі знайденими останками була також зафіксована низка речей, серед яких фрагменти одягу загиблих і жіночої сумки, а також чоловічий годинник. Ці предмети вилучили правоохоронні органи та направили на експертизу.

Відомості з приводу знайдених останків занесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за пунктом 1 частини 2 статті 115 Кримінального Кодексу України. Ці статті передбачають умисне вбивство двох осіб і більше. Поліція працює над тим, щоб встановити обставини, за яких сталася смерть жертв, також встановлюються особи загиблих.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*