Фінляндія приєднується до будівництва «Північного потоку-2»

Newsone.ua

В економічній винятковій зоні Фінляндії почалася робота по прокладанню газопроводу «Північний потік-2». До виконання поставлених завдань вже приступило судно цієї країни Pioneering Spirit.

Pioneering Spirit відправився на заміну судна Solitare, що працює над другим «Північним потоком», яке у свою чергу буде працювати у шведській економічній виключній морській зоні. В обсязі робіт Solitare — понад п’ятсот кілометрів газової магістралі, що йде по дну Балтійського моря.

Дослідницьке судно повинно проводити моніторинг належного розташування магістрального газопроводу на балтійському морському дні. За повідомленням компанії Nord Stream 2 AG, проект «Північний потік-2» реалізується відповідно розкладу, з п’яти держав надали свої дозволи чотири.

Раніше в територіальних водах Федеративної Республіки Німеччина свій обсяг робіт по укладанню труб магістралі закінчило судно Audacia. Таким чином, на поточний момент готове майже чотириста кілометрів «Північного потоку-2».

Нагадаємо, що посол Сполучених Штатів у ФРН Річард Гренелл виступив із закликом до німецької федеральної влади відмовитися від проекту газового трубопроводу «Північний потік-2», бо це може посилити вплив Російської Федерації на європейські держави.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*