В Україні з 1 січня подорожчають послуги телебачення

Hyser.com.ua

Асоціація правовласників і постачальників контенту повідомляє, що з початку наступного року в Україні буде спостерігатися подорожчання послуг платних телесервісів. Також відбудеться подорожчання послуг кабельного ТБ і IPTV.

Відповідно до даних Держслужби статистики, за перші 6 місяців поточного року середня величина реалізованих послуг на кожного абонента кабельного ТВ, а також цифрового, становить близько 72 гривень.

Плата, яку вносять абоненти, може збільшитися на 15-40%. Збільшення абонплати буде залежати від наданих каналів, особливостей регіону, потреби в збільшенні заробітних плат співробітникам, плати за використання електроенергії. А також залежить від провайдера, який надає послуги, оскільки їм необхідно використовувати права інтелектуальної власності, що в свою чергу вимагає додаткових коштів.

Відзначається, що мінімальною платою за пакет виключно українських каналів складе від 56 до 70 гривень. Але, цілком ймовірно, абонплата буде вище, оскільки провайдери, щоб підвищити інтерес в абонентів, зобов’язані закуповувати права на трансляцію іноземних програм.

Тетяна Попова, голова ради «Телекомпалати України» заявила, що рішення було зваженим і не приймалося у поспіху, заздалегідь все було узгоджено з ринком.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*