Екс-міністр оборони: необхідності вводити повноцінне воєнне становище

Sceptic.online

Колишній міністр оборони України Олександр Кузьмук в одному з інтерв’ю заявив, що введення повноцінного воєнного стану сприяло б розв’язанню проблеми обігу незаконної зброї, яка склалася у країні.

За словами Олександра Кузьмука, він є прихильником особливого правового режиму в державі – воєнного стану. При цьому екс-міністр оборони додав, що воєнний стан не повинен обмежуватися 30 добами, а повинен мати повноцінний характер, оскільки Кузьмук розуміє всю його незамінність в ситуації, що склалася в країні. Екс-міністр вважає, що саме це допоможе забезпечити необхідні умови для конфіскації у жителів незаконної, а саме незареєстрованої зброї.

Відзначається, що згідно з інформацією головного військового прокурора країни Анатолія Матіоса, за період останніх чотирьох з половиною років правоохоронні органи конфіскували приблизно 8,6 тисячі одиниць зброї, яка є вогнепальною, а також боєприпасів, які не були зареєстровані відповідними органами.

Згідно з інформацією, наданої Анатолієм Матіосом, в період з 2014 по жовтень поточного року правоохоронці конфіскували 400 од. зброї, що має ствол з виключно гладкими каналами, 4,5 тисячі нарізної, 3,7 тисячі іншої зброї, що є вогнепальною. Також були вилучені 246 одиниць гранатометів і реактивних систем та безліч боєприпасів (починаючи з патронів, закінчуючи вибуховими пристроями), у тому числі саморобними.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*