«Фейсбук» працює над власною криптовалютою

irshavanews.in.ua

Провідний постачальник фінансової інформації «Bloomberg» повідомляє, що розробники соціальної мережі «Фейсбук» працюють над новим проектом криптовалюти, за допомогою якої можна буде здійснювати платежі у месенджері «WhatsApp».

Інформаційне агентство повідомляє, що нова криптовалюта матиме назву stablecoin. У планах у розробників прив’язати її до американського долара, щоб уникнути сильних коливань з ціною цифрової валюти. Стратегія ще знаходиться на стадії розробки, а сам запуск проекту буде представлений не скоро.

Компанія давно планувала зайняти свою нішу у фінансових послугах. Відзначається, що у 2014 році керівництво “Фейсбук” найняло екс-президента найбільшої дебетової електронної платіжної системи PayPal Девіда Маркуса. Він був найнятий спеціально для роботи над додатком «Messenger». У травні 2018 року Девід Маркус почав займатися над блокчейн-проектом у компанії «Фейсбук». Але як зазначається, деталі проекту не розголошуються.

Найбільше плани криптовалюти у месенджері «WhatsApp» спрямовані на індійський сегмент, оскільки в Індії більше ніж 200 млн користувачів даної програми. Також за інформацією Світового Банку, держава володіє лідерською позицією у світі за обсягом грошових переказів. Це підтверджується тим, що протягом 2017 року Індія отримала близько 69 млрд доларів.

Нагадаємо, що у грудні цифрові валюти впали у ціні в середньому на 90% від свого історичного максимуму.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*