Польща стурбована потенційним відтоком заробітчан у ФРН

www.cargonews.ua

Польські підприємці висловлюють стурбованість проектом закону в сусідній Німеччині, який після прийняття негативно відіб’ється на економіці їх держави.

У Союзі підприємців і роботодавців Республіки Польща виступили з попередженням, що німецька федеральна влада затвердила імміграційний закон, який скасовує пріоритетність німецьких громадян і жителів інших країн, що входять в Європейський Союз, при працевлаштуванні. Якщо Бундестаг схвалить цей законопроект, він набере чинності у 2020 році, та дозволить українським робітникам легально влаштовуватися на роботу в Німеччині.

За підрахунками експертів, ринок праці в Польщі покинуть приблизно п’ятсот тисяч громадян України, а при поганому сценарії таких буде дворазово більше.

На поточний момент в Республіці Польща знаходяться практично 2 мільйони українських громадян, і більшість з них є трудовими мігрантами. Лише кілька сотень людей з цього числа вирішили звернутися за отриманням притулку.

Бізнес в Польщі вже тривалий час страждає від відтоку своїх співвітчизників в більш успішні держави Європейського Союзу, в той час як народжуваність в країні має показник 1,3 дитини на одну жінку, що є вкрай низьким рівнем.

Підсумовуючи всі ці фактори, Союз підприємців і роботодавців Польщі закликав свої влади залучити більшу кількість працівників-іноземців, сприяючи отриманню ними польського громадянства.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*