Петиція вимагає вилучити «гривневі» монети

24tv.ua

На офіційному веб-ресурсі президента з’явилася онлайн-петиція, яка закликає владу вилучити з грошового обігу монети номіналом в 1 та 2 гривні.

Обґрунтовуючи свій заклик, автор онлайн-петиції стверджує, що монети цієї вартості губляться і непомітні, через те, що дуже схожі на монети вартістю одну та дві копійки.

У петиції додається, що при поводженні з цими монетами автор тексту «відчуває смуток» від усвідомлення того, що зроблено з країною. Він називає гривню символом держави та добробуту, і називає оборот монет в одну і дві гривні гідності неприпустимим знущанням.

Створена Двадцяте грудня петиція на поточний момент набрала двадцять чотири підписи громадян. Для обов’язкового розгляду владою звернення на президентському сайті повинно досягти планки у двадцять п’ять тисяч голосів, для чого залишається ще вісімдесят сім днів.

Нагадаємо, що Національний банк запланував вилучити дрібні паперові банкноти, замінивши їх на монетний еквівалент. Після вилучення одногривневих і двогривневих купюр національний регулятор планує аналогічно зробити з банкнотами в п’ять і десять гривень, замінивши їх на монети.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*