Експерт: у країні військовий стан – депутати у відпустці на Мальдівах і Куршавелі

Liaison.com

Під час оголошеного на території десяти областей воєнного стану парламентарії повинні працювати у Верховній Раді, а не йти у відпустки.

Таку думку в телевізійному ефірі висловив експерт і журналіст Іван Яковина. Він висловив своє здивування ситуацією, що склалася, при якій, маючи на території десяти регіонів воєнний стан, народні депутати дозволяють собі від’їзд у відпустку.

Експерт саркастично зауважив, що депутатська допомога потрібна на Мальдівах та у курортному Куршавелі, в той час як їх діяльність в парламенті, ймовірно, не дуже потрібна.

Схожої думки дотримується й інший експерт у сфері політики, Олександр Харебін. Він підкреслив, що сесію не можна закривати до закінчення воєнного стану, і законодавці повинні в цей період продовжувати свою роботу.

Нагадаємо, що воєнний стан в десяти областях було оголошено після інциденту в районі Керченської протоки 25 листопада, коли прикордонники РФ атакували та захопили три кораблі ВМСУ разом з їх екіпажами. Український буксир був підданий умисного навалу з боку російського прикордонного катера, шестеро моряків отримали поранення.

Парламент схвалив президентський законопроект, згідно з яким в десяти регіонах протягом тридцяти днів буде діяти воєнний стан. Ці регіони є прикордонними або з Росією, або з тією частиною Придністров’я, яка не контролюється владою в Кишиневі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*