ФРН обклала податком пластикові пакети і посуд

Humanosphere.org

На південному заході Федеративної Республіки Німеччина місто Тюбінген буде першим на території держави, яке обкладає податком таку продукцію одноразового використання, як посуд і харчові контейнери доставлення.

Як анонсовано в комплексі заходів, новий податок з’явиться в Тюбінгені в найближчі кілька місяців. Точки продажу «фаст-фуду» здійснюватимуть податкові відрахування з кожного використаного контейнера для їжі або чашки одноразового використання. За минулий дворічний період витрати на утилізацію сміття в Тюбінгені виросли на п’ятдесят тисяч євро.

Новий податок анонсував мер Тюбінгена Борис Палмер, який представляє німецьких «зелених». Міський голова повідомив, що місцева влада вже трудяться над зміною в законодавстві. Він висловив надію, що, зробивши «виробництво сміття» дорожчим, будуть ліквідовані фактори стримування в фінансовому аспекті, маючи на увазі меншу вартість пакування одноразового застосування в порівнянні з багаторазовими.

Рішення влади Тюбінгена показали тенденцію на території Європейського Союзу щодо відмови від використання предметів одноразового застосування, що становлять загрозу для навколишнього середовища і у сфері кліматичних змін.

Раніше в Євросоюзі схвалили заборону на такі пластикові предмети одноразового характеру використання, як ватяні палички, пакети, соломинки для напоїв тощо.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*