Українського олімпійського призера можуть позбавити нагороди

xsport.ua

Через звинувачення у вживанні стероїдних речовин спортсмен Олексій Торохтій, який отримав «золото» на лондонській Олімпіаді 2012 року, може позбутися своєї нагороди.

Важкоатлет Торохтій став одним з п’яти спортсменів, чиї допінг-проби були відправлені на повторну експертизу. За повідомленням Міжнародної федерації важкої атлетики, у п’ятьох спортсменів з різних країн пострадянського простору були знайдені сліди застосування анаболиків. Повторне дослідження його аналізів виявило вживання їм препарату, який знаходиться під забороною через свого складу.

МОК повинен прийняти остаточний вердикт після розгляду справи, в якому, крім українця, фігурують важкоатлети з Республіки Білорусь, Азербайджану, Вірменії та Узбекистану.

Важкоатлет повинен довести свою невинність. В іншому випадку Торохтія очікує позбавлення чемпіонського звання і золотої олімпійської медалі.

Олексій Торохтій брав участь в двох Олімпіадах — крім лондонської, важкоатлет чотирма роками раніше виступав в Пекіні. На даний момент 32-річний олімпійський чемпіон обіймає віце-президентську посаду в українській Федерації важкої атлетики, та є заступником керівника комісії атлетів НОК.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*