У Болгарії розігнали акцію на підтримку українських моряків

racurs.ua

Вчора, у болгарському місті Софія поліціянти проявили акт агресії та ворожості до громадян України, розігнавши акцію на підтримку українських моряків біля новорічної ялинки. Новорічна ялинка, яка встановлена в цьому місці, була подарована російським послом Анатолієм Макаровим від уряду російської столиці.

Громадяни України, які проживають в місті Софія, були вкрай обурені установкою такої ялинки в болгарській столиці, тому вони вирішили підтримати українських моряків прямо біля неї.

Небайдужі активісти розгорнули біля ялинки прапор України та почали розвішувати на ній паперові іграшки в формі кораблів з іменами затриманих моряків, а також мініатюрні прапори України.

Згодом, невідомими на місце проведення акції було викликано наряд поліції. Приїхавши на місце події болгарські поліціянти поводилися агресивно стосовно українців, вони нахабно зривали прапори України з різдвяної ялинки, а так само паперові кораблики з іменами моряків.

Поліціянти перевірили документи у протестувальників і переписали їх паспортні дані. Представники поліції називають їх акцію незаконною, бо вона не була узгоджена з владою Болгарії.

На даний момент активісти чекають повісток до суду.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*