Партія «Самопоміч» вирішила поборотися з «Національною лотереєю»

news.ua

Парламентарії, що входять в партію «Самопоміч», підтримали свого лідера Андрія Садового в намірі політика позбавити Львів від закладів нелегальної азартної індустрії, що функціонують під брендом «Національна лотерея».

Нардеп «Самопомічі» Олександр Опанасенко заявив, що він буде вітати будь-які ініціативи, спрямовані на примус ігрового та алкогольного ринків до дотримання законності. Він додав, що у нього, як у громадянина, викликають досаду заклади, що незаконно працюють.

Опанасенко підкреслив, що необхідними заходами повинен зайнятися не мер міста Львова, а Міністерство фінансів.

Його однопартієць Сергій Кіраль додав, що нелегально закладами повинні займатися на рівні держави, в тому числі з підключенням Міністерства внутрішніх справ. За словами Кіраля, у сфері законодавства азартні ігри знаходяться під забороною, а дотримання законодавства в цьому питанні — у сфері діяльності Нацполіції. Однак правоохоронці помічені в приховуванні незаконних закладів, додав парламентарій.

Нагадаємо, що тільки в одному Києві була зафіксована робота приблизно двох сотень подібних закладів, з них тридцять функціонує в центрі столиці. Одне з журналістських розслідувань з’ясувало, що ліцензію «Національної лотереї» використовує азартне онлайн-казино «Космолот», що закликає відвідувачів сайту до незаконних ігор в Мережі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*