Дмитро Ярош: Зеленський і Вакарчук негативні кандидати в президенти

24tv.ua

Інформаційне видання «Українська правда» опублікувало інтерв’ю з командувачем «Української добровольчої армії», колишнім лідером «Правого сектору» Дмитром Ярошем, в якому той висловив думку про таких кандидатів на посаду голови держави як Святослав Вакарчук та Володимир Зеленський. Ярош наголосив, що він негативно розцінює той факт, що дані особи фігурують у рейтингу кандидатів на посаду президента.

Ярош зауважив, що той факт, що Вакарчук та Зеленський є кандидатами у президенти свідчить про те, що політична система нашої держави недорозвинута, це свого роду шлях неоколоніалізму. Проте у світі, таку ситуацію можна назвати трендом, коли у розвинутих державах подібні люди проявляють себе у політичній сфері. Проте в нашій країні продовжується війна, у зв’язку з чим, неможна бавитись із долею України.

Крім цього, колишній лідер «Правого сектору» підкреслив, що він дуже поважно ставиться до Зеленського як до людини, оскільки йому вдалося збудувати цілу гумористичну імперію, яка може конкурувати с такою ж імперією Російської Федерації. Що ж стосується Святослава Вакарчука, то Ярош зазначив, що їх світогляд відрізняється. Ярош зазначив, що Вакарчук, як і він, є патріотом, проте погляди співака мають ліберальний характер, чого Ярош підтримати не може.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*