Створена чергова політична партія в Україні. Під вибори?

Kievrus-ua.com

Колишній віце-прем’єр України Роман Безсмертний у Маніфесті «Про майбутнє» написав про те, що в державі почали працювати над організацією політсили «нового зразка». Також він зазначив, що всі охочі можуть приєднатися до партії. Він підкреслив, що готовий до такої відповідальності та виступив з ініціативою провести установчий з’їзд в кінці наступного місяця.

Політик підкреслив, що політсила повинна бути створена таким чином, щоб у її основу було покладено горизонтальний принцип, при якому, члени не будуть лише «гвинтиками», вони повинні брати постійну участь у дискусіях, що відбуваються всередині об’єднання. Поряд з цим, на думку колишнього віце-прем’єра, основна мета партії повинна полягати в тому, щоб виражати основні інтереси громадян, в той час, як сама людина повинен стати головною цінністю країни. Однак зараз у нашій державі склалася така ситуація, при якій політики намагаються дістатися до влади, щоб розподілити її на свою користь.

Таким чином, колишній віце-прем’єр підкреслив, що необхідно створювати нову партію, яка б виражала інтереси громадян та виконувала роль посередника у відносинах держави та суспільства. Зараз, партія не має ні назви, ні логотипу, ні принципів організації та управління, які лише потрібно буде розробляти.

Крім цього, політик акцентує увагу на деяких програмних моментах політсили, які включають роботу для створення сильних збройних сил країни, ліквідацію державної монополії на виробництво оборонних товарів, зупинення всіх економічних відносин з РФ, посилення ролі місцевої влади тощо.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*