Дерев’янко повідомив про розрив співпраці з Саакашвілі

Dv.ee

Інформвидання «РБК-Україна» інформує, що Юрій Дерев’янко в ході форуму, який проходив у цей понеділок у столиці, виступив із заявою про припинення партнерства з екс-президентом Грузії Михайлом Саакашвілі. Наголошується, що понад 19 обласних команд прийняли рішення покинути партію «Рух нових сил Саакашвілі», після виходу, вони продовжуватимуть свою діяльність вже в політсилі «Воля». Поряд з цим, він наголосив, що основною причиною припинення співпраці з Саакашвілі стало різне бачення пріоритетів. Він підкреслив, що для нього в пріоритеті завжди залишалася Україна, в той час, як Саакашвілі віддає свою перевагу Грузії.

Таким чином, Дерев’янко вирішив не тільки припинити співпрацю з колишнім грузинським президентом, але й покинути ряди партії «Рух нових сил». Водночас, він додав, що політичне об’єднання «Воля» ще минулого року об’єдналося з РНС. В основу об’єднання було покладено спільне бачення подальшого розвитку держави. Політик також зазначив, що знає, як партія зможе реалізувати всі свої задумки та здобути перемогу. Крім того, у партії для цього є все необхідне: ідея, команда, прагнення до боротьби та перемоги.

Водночас, політичний діяч зазначив, що партії необхідно на гідному рівні проявити себе у двох турах виборів голови держави, тим самим, не дозволити чинному голові та його оточенню залишитися при владі. Після того, як буде обраний голова держави, почнеться виборча кампанія у ВРУ, у зв’язку з чим, партії необхідно зробити акцент на місцевих виборах. Чисельність членів партії повинна зростати, у зв’язку з чим, представники політсили повинні бути готові до того, щоб заповнити собою не лише законодавчу, але й виконавчу владу.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*