У Києві підпалили машину адвоката бойовиків з «ЛДНР»

uspishna-varta.com

В столиці невідомі підпалили машину відомого юриста Валентина Рибіна. Відзначимо, що одним з проваджень, в яких брав участь Рибін була справа проти бразильського громадянина Рафаеля Лусваргі, обвинуваченого в участі у військових діях на південному сході країни на боці бойовиків.

Інформацію про інцидент у своєму профілі в соціальних мережах розмістив сам юрист. Він зазначив, що залишив машину в підземному паркінгу, де згодом її й підпалили. На місці інциденту прибули співробітники пожежної служби. Сам адвокат вважає, що підпал був навмисним та пов’язаний в першу чергу з тим, що Рибін взявся захищати в суді інтереси Пивоварника, якому висунули звинувачення у справі кореспондента Бабченко.

Варто відзначити, що Рибін є адвокатом кількох осіб, яких звинувачують у посяганні на територіальну цілісність держави. Крім того, ще влітку у юриста спалахнула конфліктна ситуація з представниками радикальної організації «С14» та її головою Євгеном Карасем.

Підкреслимо, що Рибін був адвокатом й в низці проваджень проти тих громадян, яких звинувачували в державній зраді та у співпраці зі спецслужбами Російської Федерації.

Кореспондент Дмитро Василець також пов’язує інцидент, що стався в столиці, з професійною діяльністю юриста. Він підкреслив, що напевно підпал пов’язаний з тим, що Рибін захищає в суді інтереси багатьох політичних в’язнів. Так, чинна влада, на думку журналіста, робить спроби залякати всіх юристів в країні, які відстоюють інтереси політичних в’язнів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*